Kontaktpersoner

Styret:

FunksjonNavnE-postTelefon
LederTomm Kristiansenfjeto@online.no91 56 42 70
NestlederMorten Magnussenmortenmag7@gmail.com45 84 47 47
SekretærLine Kristiansenlinefjeldkristiansen@hotmail.no97 04 64 26
Styremedlem/utdanningskont.Rune Sveensveenrune@yahoo.no94 81 44 14
Styremedlem/økonomi (1. halvår)Lydia Smithsmith.lydia977@gmail.com92 25 47 16
Styremedlem/økonomi (hele året)Inge Reseirese@icloud.com91 32 86 09
Styremedlem/markedSteffen Smeidasteffensmejda1@gmail.com
Styremedlem/bevertningBhe Floramay Casidsid Indsetvikenfloramay.provido.casidsid@gmail.com
Styremedlem/medlemsansvarligIngeborg Kårtvedtmedlem-modumsk@outlook.com45 80 46 62
Oppmann ABC-partiLydia Smithsmith.lydia977@gmail.com92 25 47 16
Oppmann rekruttStåle Brennsæterbuskdys@hotmail.com47 26 56 13
Vara styremedlemKevin G. Brennakevin.g.b@hotmail.com90 54 51 73

Andre kontaktpersoner:

FunksjonNavnE-postTelefon
HovedtrenerPetter Kochpetter@frodin.no92 26 36 63
Trener nybegynnerpartiBård Skrettebergbskrett@online.no90 53 01 72
Vanntrim Trine Bjørnstadtrine.bjornstad@modum.kommune.no97 59 13 87
Masters Kjell Lybecklybec@online.no95 80 90 09
RegnskapsansvarligRoger Brennamodumsk@live.no41 76 53 49
LisensansvarligMartina Nikolaisenmartina@flensburg.no41 92 62 68
WebansvarligRune Nikolaisenrune@nett24.no41 20 51 93

Våre sponsorer


Livetiming Modumsvøm

Selge/Bytte tøy fra MSK?

Har du treningstøy som har blitt for smått, kan du jo legge det ut til salg/bytte på vår Facebookside for kjøp og salg av svømmeutstyr.