Kontaktpersoner

Styret:

FunksjonNavnE-postTelefon
LederTomm Kristiansenfjeto@online.no91 56 42 70
NestlederStine Magnussenstinehtg@hotmail.com93 25 81 62
SekretærJørgen Krogtyrifjorden@yahoo.com92 24 67 81
Styremedlem/utdanningskont.Ståle Brennsæterbuskdys@hotmail.com47 26 56 13
Styremedlem/økonomiInge Reseirese@icloud.com91 32 86 09
Styremedlem/arrangementTor Øyvind Rudstadentor_rudstaden@hotmail.com97170772
Styremedlem/bevertningHelena Löf Berganhelena.bergan@hotmail.com93 42 75 88
Styremedlem/medlemsansvarligIngeborg Kårtvedtmedlem-modumsk@outlook.com45 80 46 62
Oppmann ABC-parti (1. halvår)Lydia Smithsmith.lydia977@gmail.com92 25 47 16
Oppmann ABC-parti (2. halvår)Laila Thomassenlaila@tyrifjord.no95 79 90 30
Oppmann rekruttSten Are Sandbeckrekruttoppmann-modumsk@outlook.com95 28 97 24
Vara styremedlemPatrick Thomassenpatrick.r.thomassen@thomassen.no95 42 80 64

Andre kontaktpersoner:

FunksjonNavnE-postTelefon
HovedtrenerPetter Kochpetter@frodin.no92 26 36 63
Trener nybegynnerpartiBård Skrettebergbskrett@online.no90 53 01 72
Vanntrim Trine Bjørnstadtrine.bjornstad@modum.kommune.no97 59 13 87
Masters Kjell Lybecklybec@online.no95 80 90 09
RegnskapsansvarligRoger Brennamodumsk@live.no41 76 53 49
LisensansvarligMartina Nikolaisenmartina@flensburg.no41 92 62 68
WebansvarligRune Nikolaisenrune@nett24.no41 20 51 93

Våre sponsorer


Livetiming Modumsvøm

Selge/Bytte tøy fra MSK?

Har du treningstøy som har blitt for smått, kan du jo legge det ut til salg/bytte på vår Facebookside for kjøp og salg av svømmeutstyr.