Kontaktpersoner

Styret:

FunksjonNavnE-postTelefon
LederTomm Kristiansenfjeto@online.no91 56 42 70
Nestleder
Sekretær
Styremedlem/arrangementJarle Olafsenjo@holtefjell.no98087785
Styremedlem/bevertningHelena Löf Berganhelena.bergan@hotmail.com93 42 75 88
Oppmann ABC-partiJannicke Morkenmodumsk_oppmann@outlook.com97121909
Oppmann rekruttSten Are Sandbeckrekruttoppmann-modumsk@outlook.com95 28 97 24
Vara styremedlemMelker Bergan

Andre kontaktpersoner:

FunksjonNavnE-postTelefon
HovedtrenerPetter Kochpetter@frodin.no92 26 36 63
Vanntrim Trine Bjørnstadtrine.bjornstad@modum.kommune.no97 59 13 87
Masters Kjell Lybecklybec@online.no95 80 90 09
Medlemsansvarlig/Kontakt for nybegynnerpartieneTone Tvetenmedlem-modumsk@outlook.com91 16 65 95
RegnskapsansvarligRoger Brennamodumsk@live.no41 76 53 49
Lisensansvarlig---------
Webansvarlig---------

Våre sponsorer


Livetiming Modumsvøm

Selge/Bytte tøy fra MSK?

Har du treningstøy som har blitt for smått, kan du jo legge det ut til salg/bytte på vår Facebookside for kjøp og salg av svømmeutstyr.